Wyszukiwarka lotów

34 0

W sieci aż roi się od najróżniejszych wyszukiwarek tanich lotów. Każda z nich obiecuje, że pomoże Ci znaleźć lot samolotem już za cenę kilkudziesięciu złotych. Wiele osób zdążyło się już zawieść na tym, co obiecywali właściciele takich portali. Jednak my będziemy chcieli Wam udowodnić, że takie strony internetowe istnieją i mogą w znaczący sposób zmniejszyć koszt całej podróży.

Wystarczy wpisać hasło „wyszukiwarka lotów”, a wyniki będą co najmniej imponujące. Jednak nie warto przeskakiwać po wszystkich linkach – nasze krótkie zestawienie pomoże Ci porównać najpopularniejsze miejsca tego typu w sieci – dzięki temu znajdziesz najlepszą opcję dla siebie.

Nie warto kupować biletu lotniczego bezpośrednio ze strony linii lotniczych, bo najczęściej uda się znaleźć nieco tańsze połączenie i pomoże Ci w tym właśnie wyszukiwarka lotów.

Co warto polecić? Niedawno powstała nowa kompleksowa porównywa podróży Planaxy.com, na której będziesz mógł wyszukać bardzo korzystne oferty lotów. Każdego dnia aktualizują swoją bazę najlepszych promocji. Dzięki temu możesz być na bieżąco z najciekawszymi propozycjami. Poza tym Planaxy.com to nie tylko wyszukiwarka lotów, ale miejsce, gdzie zaplanujesz całą podróż od wyjścia z domu aż po wejście do hotelu. System pokaże Ci całą trasę, łącznie z jazdą autobusem, pociągiem, taksówką, własnym samochodem, a nawet na pieszo. Przed wyszukiwaniem możesz zaznaczyć jakie środki transportu interesują Cię w szczególności. Dodatkowo dowiesz się ile będą Cię kosztowały poszczególne bilety i ile czasu zajmie każda faza podróży. Warto zapamiętać, że nie jest to zwykła wyszukiwarka lotów.

Wyszukiwarka lotów, która jest najlepiej znana to szkocki Skyscanner. Charakteryzuje się bardzo prostą obsługą – wpisuje skąd dokąd chcesz lecieć, a wyszukiwarka znajdzie Ci najlepsze loty, które będą dostępne w tym terminie. Na wykresach porównasz sobie ceny oraz dni, w których będziesz mógł zapłacić najmniej. To pozwoli Ci na sporą oszczędność czasu i pieniędzy. Przez Skyscannera możesz również kupić bilety.

Druga ciekawa wyszukiwarka lotów to Superlot.pl. To świetne miejsce dla osób, które są zainteresowane podróżowaniem spontanicznym. Twórcy portalu twierdzą, że większość wyszukiwarek nie oferuje lotów za kilkanaście złotych, a oni poinformują Cię o możliwości podróżowania za grosze. Musisz zapisać się do newslettera, a wyszukiwarka będzie regularnie przysyłała Ci informacje o bieżących promocja, często last minute. Właśnie dlatego jest to świetna wyszukiwarka lotów dla osób lubiących spontaniczne podróżowanie.

Czwarta wyszukiwarka lotów to w zasadzie planner podróży, który poza podróżami lotniczymi, zajmuje się również rezerwacjami hoteli. Działa bardzo prosto, bo wystarczy, że wpiszesz w okna wyszukiwania skąd i dokąd chcesz lecieć oraz w jakim terminie, a Kayak.pl określi dla Ciebie najlepsze ceny biletów.

Wszystkie wyszukiwarki występują również w wersjach mobilnych oraz udostępniają aplikacje, które możesz pobrać na swój telefon. Dzięki temu możesz spokojnie nosić je przez całą podróż ze sobą w kieszeni i sprawdzać najlepsze loty.

Wyszukiwarka lotów to świetne narzędzie, które pozwoli Ci w sprytny sposób obniżyć koszt całej podróży. Wystarczy, że będziesz na bieżąco sprawdzać, co mają Ci do zaoferowania.

Powiązane z tematem